koszyk suma: 0,00 zł

Baby Best Oceanic

Masz w domu małego fana morskich przygód? Chcesz urządzić pokoik dla chłopca w modnym stylu marynarskim? Kolekcja BabyBest Oceanic dedykowana jest wszystkim wilkom morskim, którzy chcą ruszyć na podbój mórz i oceanów.

Ahoj kapitanie!

Ta przepiękna kolekcja sprawdzi się w pokoju każdego wielbiciela morskich opowieści o piratach i skarbach ukrytych na dnie oceanu. Znajdziesz tu łóżko w kształcie statku dla małego żeglarza, szafę z motywem latarni morskiej i mnóstwo małych rybek, które zamieszkały na komodach, szafkach i regałach. Ten kompletny zestaw pomoże stworzyć nadmorski klimat w pokoju Twojego malucha. Dzięki temu nie zabraknie pomysłów na codzienną zabawę. Pokój zamieni się w przystań dla statków, a innym razem stanie się rybacką wioską lub przeżyje piracki abordaż. W kolekcji dokupisz również rybki i gwiazdki do dekoracji ścian i innych sprzętów. Pokoik w morskim stylu zaczaruje Twoje dziecko, które chętnie będzie spędzało tu czas i rozwijało swoje zainteresowania. Dla starszych dzieci w kolekcji znajdziesz wygodne biurko, przy którym chętnie będzie odrabiało lekcje.

W kolekcji BabyBest Oceanic możesz kupić meble z białymi lub szarymi korpusami oraz dobrać do nich dodatki i fronty w kolorze czerwonym, białym i niebieskim. Meble wykonane są z wytrzymałej płyty MDF i płyty laminowanej. Dostosowano je do potrzeb dzieci, stosując atestowane farby i zabezpieczenia w szafach i komodach. To kompletny zestaw mebli dla ciekawskich maluchów, które chcą poznawać otaczający je świat. Z meblami BabyBest Oceanic trafią do nadmorskiej, przyjaznej krainy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl