koszyk suma: 0,00 zł

Hevea Duo Activia

Hevea Duo Activia

Zależy Ci na materacu, który będzie wspierał rozwój Twojego dziecka? Materac z serii Hevea Duo Activia to doskonały wybór dla maluszków już od pierwszych dni życia. Każdy rodzic wie, jak ważny jest dobrze dobrany materac. Sami nie wysypiamy się na kiepskim podłożu, a tym bardziej małe dzieci, które dopiero przyszły na świat, a ich kręgosłup i mięśnie dopiero się rozwijają i kształtują.

Materac z serii Hevea Duo Activia to tzw. model rozwojowy, co oznacza, że może dostosować się do zmieniających się potrzeb dziecka i „rosnąć” wraz z nim. Wszystko to za sprawą odpowiedniej budowy i doskonałej jakości materiałów wykorzystanych do jego produkcji. Zadbaj, już od najmłodszych lat, o zdrowie i komfort swoich dzieci.

Jak zbudowane są materace Hevea Duo Activia?

W konstrukcji płyty materaca Hevea Duo Activia wykorzystano 2 rodzaje elastycznych pianek, różniących się stopniem twardości. Obie warstwy mają po 4 cm grubości. Płyta wysokoelastyczna o podniesionym stopniu twardości przeznaczona jest dla niemowląt od pierwszych dni życia. Druga, bardziej miękka, będzie odpowiednia, kiedy maluch ukończy 9. miesiąc życia. Mają one dobrze dobraną gęstość i są bardzo wytrzymałe. Ten wyjątkowy materac bardzo dobrze wspiera rozwój dziecka, zarówno na wczesnym etapie życia, jak i później. Wkład z pianki jest bardzo przewiewny i zapewnia optymalną cyrkulację powietrza, a co za tym idzie – komfortowy i zdrowy sen. 

Do materaca dołączony jest pokrowiec wykonany z dzianiny NATURAL CARE AEGIS. Ma ona wyjątkowe właściwości prozdrowotne. Jest przewiewna, a dla zapewniania lepszej ochrony przed rozwojem bakterii, roztoczy i innych szkodliwych mikroorganizmów, pokryto ją specjalną, bezwonną i niewidoczną powłoką, która jest odporna na wypłukiwanie. Można go zatem bez obaw prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. 

W jakich rozmiarach dostępne są materace Hevea Duo Activia?

Prezentowane modele są przeznaczone dla niemowląt i młodszych dzieci, więc dostępne rozmiary odpowiadają standardowym rozmiarom łóżeczek dziecięcych. Można wybierać spośród materacy o wymiarach 120x60 cm, 140x70 cm, 160x70 cm, 130x70 cm oraz 90x40 cm. Istnieje też możliwość zamówienia materaca na nietypowy wymiar. Pasują one do łóżeczek szczebelkowych i turystycznych. Są odpowiednie dla maluchów, których waga nie przekracza 30 kg.

Dlaczego warto wybrać materac Hevea Duo Activia?

Dzieci rosną szybko i równie szybko zmieniają się ich potrzeby, a materace z linii Hevea Duo Activia można użytkować przez naprawdę długi czas. Wystarczy przełożyć materac ze strony twardszej na tę bardziej miękką, gdy maluch skończy 9 miesięcy. Na każdym etapie rozwoju materac ten wspiera prawidłowy rozwój ruchowy dziecka, zapewniając swobodę oraz optymalne wsparcie dla kręgosłupa i kształtujących się mięśni. Ten dwustronny materac to optymalny wybór dla osób, które szukają prozdrowotnego produktu, który dostosowuje się do potrzeb dziecka.

Produkty z tej serii posiadają Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka (NR OP - 4354/2011) oraz 2-letnią gwarancję producenta.         

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl