koszyk suma: 0,00 zł

Hevea Duo Activia

Zależy Ci na materacu, który będzie wspierał rozwój Twojego dziecka? Każdy rodzic wie, jak ważny jest dobrze dobrany materac. Sami nie wysypiamy się na kiepskim podłożu, a tym bardziej małe dzieci, które dopiero przyszły na świat, a ich kręgosłup i mięśnie dopiero się rozwijają i kształtują. Zadbaj, już od najmłodszych lat, o zdrowie i komfort swoich dzieci.

Materac piankowy Hevea Duo Activia wspomaga rozwój małego dziecka.

Ten wyjątkowy materac to połączenie elastycznych pianek o różnej twardości. Mają one dobrze dobraną gęstość i są bardzo wytrzymałe. Ten wyjątkowy materac bardzo dobrze wspiera rozwój dziecka, zarówno na wczesnym etapie życia, jak i później. Od czasu narodzin (we wczesnym okresie niemowlęcym) zaleca się spanie na twardej warstwie, a po 6 miesiącu obracamy materac na stronę średnio-twardą. Dzięki temu ten produkt jest uniwersalny i dobrze dostosowuje się do potrzeb małego człowieka. Strona średnio-twarda dzięki wysokiej elastyczności świetnie dopasowuje się do cięższego niemowlaka. Pozwala również na odpowiednie ułożenie ciała, zarówno w trakcie snu, jak i dziennego odpoczynku. Wysoka sprężystość i duża wytrzymałość pianki HR wspomaga aktywność ruchową dziecka. Dzięki temu ma ono zapewnioną najwyższą wygodę i komfortowe ułożenie ciała. Materac pozwala na dobry przepływ powietrza, co ma niebagatelne znaczenie dla zdrowia maluszka. Produkt posiada pozytywną pinię Instytut Matki i Dziecka (NR OP - 4354/2011).

Ten dwustronny materac to optymalny wybór dla osób, które szukają prozdrowotnego produktu, który dostosowuje się do potrzeb rozwojowych dziecka.

.
Producent
Cena
  • od
    do
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl