koszyk suma: 0,00 zł

Hevea Comfort Prestige

Potrzebujesz materaca, który pozwoli Ci się cieszyć pełną wygodą bez ograniczeń wagowych? Linia Hevea Comfort Prestige to produkty dla osób o wadze do 120 kg. Sprawdzą się również jako rehabilitacyjne materace w przypadku tych, którzy borykają się z problemami z kręgosłupem.

Wytrzymały materac dla osób z większą wagą - Hevea Comfort Prestige

Hevea Comfort Prestige to produkty, w których produkcji zastosowano bardzo gruby 20 centymetrowy blok lateksowy. Materace posiadają średni stopień twardości i wyróżniają się naprawdę dużą wytrzymałością - można je stosować aż do 120 kg. Dzięki temu doskonale wyśpią się na nim osoby o większej wadze, jak i te, które nie lubią bardzo twardego podłoża. W materacach zastosowano lateks, który jest materiałem o świetnej elastyczności. Hevea Comfort Prestige zapewniają właściwości rehabilitacyjne, podpierając kręgosłup również dzięki 7 zróżnicowanym strefom twardości. Reagują więc jedynie w miejscach nacisku, nie dokształcają się i nie deformują. Porowata struktura materiału zapewnia dobrą cyrkulację powietrza wewnątrz materiału. Lateks ma właściwości antyroztoczowe i antygrzybicze, poddany został niezbędnym badaniom i posiada atest PZH.

Wysokość materaców z tej linii to 23 centymetry. W wersji podstawowej materace Hevea Comfort Prestige dostępne są z antyalergicznym pokryciem firmy Aegis, w wersjach dodatkowych można wybierać spośród różnych rodzajów pokrowców. Gwarancja na wkład lateksowy to w tym przypadku aż 15 lat.  Materace nadają się do łóżek z regulowanymi stelażami. To świetny wybór, jeśli zależy Ci na wytrzymałym produkcie do spania, który sprawdzi się u osób z większą wagą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl