koszyk suma: 0,00 zł

Hevea Fitness

Hevea Fitness

Hevea Fitness to seria materacy dedykowana osobom aktywnym oraz takim, które poszukują produktów gwarantujących najwyższy komfort podczas snu. Jak wiadomo, nocny wypoczynek to czas na regenerację organizmu, a odpowiednio dobrany materac potrafi sprawić, że budzimy się wypoczęci, bez uczucia napięcia mięśniowego i bez dolegliwości bólowych. Ta linia posiada kilka wariantów: Fitness Bio, Fitness Bio Cosmo, Fitness Bio Lateks, Fitnes Bio ThermoMagic oraz Fitness Bio ThermoMagic Laguna.

Czym różnią się poszczególne wersje materacy Hevea Fitness?

Różnice pomiędzy dostępnymi wariantami materacy Hevea Fitness są na tyle duże, że warto poznać krótką charakterystykę każdego z nich, aby ułatwić sobie znalezienie optymalnej opcji.

Dwustronne materace Hevea Fitness Bio wyróżniają się dużym stopniem twardości. Ich płyta wykonana jest z wysokoelastycznej pianki HR o dużej grubości (20 cm), więc z powodzeniem mogą z nich korzystać osoby o wadze do 100 kg. Pianka ta nie odkształca się i świetnie dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając odpowiednie wsparcie wszystkim jego partiom. Materace z tej linii są w pełni bezpieczne dla zdrowia, co potwierdza przyznany im atest PZH. Posiadają również właściwości antyalergiczne i świetnie przepuszczają powietrze. Dostępne są z kilkoma rodzajami pokrowców: NATURAL CARE AEGIS, Aloe GREEN POWER, Tencel Silku Feeling oraz Cashmere Beauty.

Wkład materacy Hevea Fitness Bio Cosmo składa się z dwóch warstw: pianki wysokoelastycznej HR oraz pianki termoelastycznej Visco. Strona z pianką HR jest twardsza, bardzo wytrzymała, odporna na odkształcenia i jednocześnie wyjątkowo elastyczna. Strona z warstwą pianki Visco charakteryzuje się średnim stopniem twardości, a pod wpływem ciepła dopasowuje się idealnie do naturalnych krzywizn ciała. Materace można odwracać.

Hevea Fitness Bio Lateks i Bio ThermoMagic – jakie są ich właściwości?

Hevea Fitness Bio Lateks to linia materacy, w których zastosowano wkład o dwóch stopniach twardości. Każda ze stron ma nieco inne walory, ale łączy je to, że zapewniają komfortowy, zdrowy sen każdej nocy. Materace zbudowane są z warstwy wysokoelastycznej pianki HR o grubości 14 cm, charakteryzującej się wysokim stopniem twardości oraz dużą elastycznością i przewiewnością. Drugą warstwę wykonano z pianki lateksowej, posiadającej w strukturze żel silikonowy, dający przyjemne uczucie świeżości podczas upalnych letnich nocy i cieplutkie otulenie zimą. 7 stref komfortu to gwarancja optymalnego podparcia każdej partii ciała, niezależnie od przybieraniem podczas snu pozycji. 

Materace Fitness Bio ThermoMagic i ThermoMagic Laguna mają aż trzy warstwy: pianki z pamięcią Visco o grubości 5 cm, pianki wysokoelastycznej BIO o grubości 20 cm oraz pianki lateksowej Blue Ocean o grubości 3 cm. Dzięki takiej budowie, mają one wszechstronny, dobroczynny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Można je obracać, dostosowując do pory roku albo swoich aktualnych potrzeb. Przyjemnie chłodzą latem i grzeją zimą, mają wysokie walory, jeśli chodzi o przepuszczalność powietrza i higieniczność użytkowania, delikatnie masują i przynoszą ulgę zmęczonym mięśniom i stawom.

Dostępne są w wielu rozmiarach, odpowiednich zarówno do łóżek pojedynczych, jak i podwójnych. 2-letnia gwarancja na produkt i 5-letnia gwarancja na wkład to jeszcze jeden argument przemawiający za ich zakupem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl