koszyk suma: 0,00 zł

Hevea Family

Szukasz materaców idealnych dla całej rodziny? W linii Hevea Family znajdziesz produkty dopasowane do potrzeb mniejszych i większych domowników. To materace, który zostały wykonane z dbałością o każdy detal, dlatego są długowieczne i wytrzymałe.

Materace dla całej rodziny - Hevea Family.

Materace lateksowe Hevea Family doskonale sprawdzą się w sypialniach dorosłych i  w pokojach dziecięcych. Wykonane zostały z pianki lateksowej perforowanej, która nie jest klejona i została stworzona z jednolitej warstwy lateksu. Przez to te materace są wyjątkowo bezpieczne, nawet dla dzieci. Porowata struktura pianki odprowadza wodę, co zapewnia wyjątkową suchość tych produktów w trakcie snu. Lateks ma właściwości antyalergiczne, które wspierane przez dużą przewiewność materiału nie dopuszczają do rozwinięcia się w środku bakterii i grzybów. 7 stref komfortu świetnie sprawdza się w przypadku mniejszych i większych osób, które korzystają z materaców. Zapewniają dobre podparcie dla kręgosłupa i są bardzo wygodne w trakcie nocnego wypoczynku. Produkty z linii Hevea Family mogą być użytkowane z obu stron. Obracając je sprawisz, że ich trwałość jeszcze wzrośnie. To materace o średniej twardości, która jest preferowana i przez większość dorosłych i przez dzieci.

Materace z linii Hevea Family zostały wyposażone w pokrowce Aegis Care, które mają antybakteryjne  pokrycie. To nadaje tej tkaninie wyjątkowe walory higieniczne i ochronne. Produkty mają aż 10 lat gwarancji, przez co możesz być spokojny o jego trwałość. To zakup na wiele lat.

Hevea Family

  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl