koszyk suma: 0,00 zł

Hevea Comfort

Hevea Comfort

Materace Hevea Comfort to seria stworzona z myślą o osobach dorosłych i nastolatkach. Dostępne są w bardzo wielu rozmiarach, dostosowanych zarówno do łóżek pojedynczych, jak i podwójnych. W linii tej wyodrębniono trzy warianty: Hevea Comfort H2 i H3, Hevea Comfort Prestige oraz Hevea Comfort Royal. Czym się różnią i jakie mają właściwości? O tym poniżej.

Hevea Comfort H2 i H3 – co wyróżnia te materace?

Materace Hevea Comfort to propozycja idealna dla wszystkich, którym zależy na zapewnieniu sobie maksymalnego komfortu podczas snu. Do ich wypełnienia wykorzystano jednolitą piankę lateksową, posiadająca atest PZH. Wypoczywa się na nich bardziej niż wygodnie, a to za sprawą aż siedmiu stref o zróżnicowanej twardości. Dzięki nim każda partia ciała zyskuje optymalne podparcie. Efekt jest taki, że budzimy się wypoczęci i nie musimy zmagać się na dzień dobry z bólem szyi, karku czy kręgosłupa.

Lateks posiada ponadto właściwości antyalergiczne – na jego powierzchni nie rozwijają się grzyby, roztocza czy pleśń, więc jest niezwykle higienicznym, a przy tym całkowicie naturalnym materiałem. Kanalikowa budowa zapewnia skuteczną wymianę powietrza. W lecie materac daje uczucie przyjemnego chłodzenia, zaś zimą miło otuli i ogrzeje. Materace Hevea Comfort dostępne są z kilkoma rodzajami pokrowców oraz w dwóch wersjach, jeśli chodzi o stopień twardości – średniotwardej H2 i twardej H3.

Hevea Comfort Prestige – dla kogo są przeznaczone te materace?

Linia materacy Hevea Comfort Prestige powstała po to, by sprostać potrzebom osób o większej wadze oraz takich, które zmagają się z różnymi schorzeniami kręgosłupa. Dopuszczalna waga użytkowników wynosi w ich przypadku 120 kg. Do ich produkcji wykorzystano gruby, bo aż 20-centymetrowy blok lateksowy. Materiał ten charakteryzuje się ponadprzeciętną elastycznością i jest bardzo odporny na odkształcenia. Świetnie podpiera każdą partię ciała, a to dzięki zastosowaniu w jego konstrukcji aż 7 stref o zróżnicowanym stopniu twardości. Odpowiednią cyrkulację powietrza materace Comfort Prestige zawdzięczają porowatej strukturze.

W standardowej wersji są one dostępne z pokrowcami wykonanymi z antyalergicznej dzianiny AEGIS. Wkład lateksowy wykorzystywany w materacach z linii Comfort Prestige objęty jest aż 15-letnią gwarancją

Hevea Comfort Royal – dlaczego warto wybrać te materace?

Materace Hevea Comfort Royal to propozycja dla wymagających użytkowników, poszukujących produktów nie tylko komfortowych i wykonanych z materiałów najwyższej jakości, ale też trwałych i sprzyjających zdrowiu. Świetnie się sprawdzają w przypadku osób uskarżających się na powracające bóle kręgosłupa. Ich płyta jest wykonana z jednolitego bloku pianki lateksowej o grubości 18 cm, zawierającej w składzie aż 20% naturalnej żywicy.

Lateks jest bardzo elastyczny, trwały i odporny na odkształcenia, a dodatkowo ma właściwości antyalergiczne i – dzięki porowatej budowie – zapewnia optymalną wentylację. Żywotność materacy można jeszcze wydłużyć poprzez przekładanie ich na drugą stronę co kilka miesięcy. Dla zwiększenia poziomu higieny, wyposażono je nie w jeden, ale aż w dwa zdejmowane pokrowce, które można prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl