koszyk suma: 0,00 zł
Diament Meblarstwa 2015 dla łóżeczka z kolekcji Pinio Moon

Jest nam bardzo miło poinformować, że i w tym roku marka Pinio została nagrodzona tytułem "Diamentu Meblarstwa". Łóżeczko z kolekcji Moon, otrzymało nagrodę w kategorii "Meble dziecięce i młodzieżowe" - klasa premium. Nagroda przyznawana jest przez wydawnictwo meble.pl, grupę meble.pl i liczące 75 osób jury, w skał którego weszli eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele salonów meblowych, dziennikarze, architekci, projektanci wnętrz, naukowcy oraz przedstawiciele wiodących polskich targów modowych.

To już czwarty Diament dla marki Pinio, w 2009 dostała go kolekcja Marsylia, w 2010 Lara, a w 2013 Parole. Statuetka jest tym cenniejsza, że kolekcja Moon dopiero rozwija się o coraz to nowe elementy. „Diament Meblarstwa”  potwierdza, że zarówno branża, jak i rodzice doceniają najwyższą jakość oferowanych przez markę produktów, a nasi najważniejsi odbiorcy - dzieci, czują się komfortowo w pokojach urządzonych meblami Pinio. Jesteśmy prze-szczęśliwi ;)

Zapisz się do newslettera i odbierz 3% rabatu
Zyskujesz: kod rabatowy 3% na dzisiejsze zakupy, oferty specjalne tylko dla odbiorców newslettera oraz bieżące nowości w Magiczny Pokoik
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych przez Magic Room Sp. z o.o. i przesyłanie materiałów marketingowych drogą elektroniczną.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl