koszyk suma: 0,00 zł
Hevea DOBRA MARKA 2014/2015 – Jakość, Zaufanie, Renoma

Niezmiernie miło jest nam poinformować ze zdobycia przez naszą Fabrykę Materaców HEVEA tytułu przyznawanego przez Redakcję Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita oraz Redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej.

DOBRA MARKA 2014/2015 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii: Producent materaców.

Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. Organizatorzy Programu prowadzonego pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk już po raz piąty przeprowadzili badania rynkowe mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz objęte zostały między innymi: pozycja rynkowa marki i jej progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów.

Fabryka Materaców HEVEA została w tych badaniach bardzo wysoko oceniona, dlatego postanowiono wyróżnić ją tytułem

DOBRA MARKA 2014/2015 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

Zapisz się do newslettera i odbierz 3% rabatu
Zyskujesz: kod rabatowy 3% na dzisiejsze zakupy, oferty specjalne tylko dla odbiorców newslettera oraz bieżące nowości w Magiczny Pokoik
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych przez Magic Room Sp. z o.o. i przesyłanie materiałów marketingowych drogą elektroniczną.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl