koszyk suma: 0,00 zł
Design Dobry dla Dzieci - Konkurs Electrolux Design Lab

Konkurs Electrolux Design Lab powstał po to, aby promować nowe wzornicze talenty. Co roku biorą w nim udział studenci z całego świata, którzy przedstawiają swoje pomysły, mogące zmienić świat. Nie inaczej było w trakcie tegorocznej edycji tego prestiżowego konkursu. Tym razem młodzi designerzy skupili się na problemach zdrowia i szczęścia dzieci. Wśród pomysłów nie zabrakło ciekawych projektów dziecięcych mebli, zabawek i robotów.

W trakcie konkursu nie tylko trzeba przedstawić rewolucyjne, nowatorskie rozwiązanie, ale również obronić je publicznie. W Helsinkach spotykają się finaliści wybrani spośród 1500 osób. Tym razem 6 osób walczyło o nagrodę pod okiem jury. Zwycięski okazał się projekt z Wielkiej Brytanii. Jordan Lee Martin przedstawił Bloom, czyli czajnik, który pozwala dzieciom ćwiczyć zmysł obserwacji, a także uczy nawyków związanych z dobrym żywieniem i troską o dom. Ten model nadaje się do gotowania na parze, ale również może sterylizować produkty, czy oczyszczać powietrze. To małe laboratorium, na którym dzieci mogą uczyć się i poznawać cyfrowe technologie. Ten nowatorski sprzęt powstał na bazie obserwacji potrzeb dzieci z autyzmem.

Źródło: „Czego potrzebują dzieci” M, jak mieszkanie nr 1 (192) styczeń 2016

Zapisz się do newslettera i odbierz 50 zł rabatu
Zyskujesz: kod rabatowy 50 zł na pierwsze zakupy powyżej 1000 zł, oferty specjalne tylko dla odbiorców newslettera oraz bieżące nowości w Magiczny Pokoik
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych przez Magic Room Sp. z o.o. i przesyłanie materiałów marketingowych drogą elektroniczną.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl