koszyk suma: 0,00 zł
Timoore - Meble przyjazne alergikom

Eksperci alarmują: alergie i ich powikłania to już epidemia! Przyczyn tego stanu rzeczy, specjaliści upatrują w zmianach jakie zaszły w środowisku naturalnym oraz w coraz większej ilości substancji wytwarzanych sztucznie, które znajdują się w bezpośrednim otoczeniu człowieka. Szczególnie narażone na niebezpieczne alergeny są dzieci. Czy pomimo coraz bardziej niepokojących statystyk jesteśmy w stanie uchronić nasze pociechy przed chorobami o podłożu alergicznym?

Z najnowszych badań wynika, że częstotliwość występowania alergii u dzieci w wieku 0-5 lat podwoiła się w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Już prawie 25% dzieci cierpi na katar sienny, a co dziesiąty trzynastolatek choruje na astmę. Alarmujące statystyki i jednocześnie – jednomyślne wskazanie przez ekspertów na najważniejszą przyczynę tego zjawiska – powinny zwiększyć świadomość oraz czujność każdego rodzica. Przede wszystkim należy zadać sobie pytanie, czy kiedykolwiek zastanawialiśmy się nad tym, co jest w najbliższym otoczeniu naszych pociech? Czy aby na pewno pokój naszych dzieci jest wystarczająco bezpieczny? Na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających rodziców oraz w kontrze do rosnącej liczby zachorowań, stanął polski producent mebli dla dzieci i młodzieży – TIMOORE. Jesteśmy jedyną polską marką, która na każdym etapie produkcji, wykorzystuje najwyższej jakości materiały. Warto zauważyć, że dzieci są szczególnie narażone na niebezpieczne alergeny, które znajdują się w farbach. Z tego względu należy unikać produktów, które nie spełniają wymogów hipoalergicznych. O całkowitej nieszkodliwości farb wykorzystywanych przez TIMOORE świadczą odpowiednie certyfikaty wydane przez niezależne instytuty.W czasach, w których jesteśmy aż tak bardzo narażeni na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych i związanym z tym rozwojem chorób o podłożu alergicznym, powinniśmy wykazać się niezwykłą czujnością oraz przede wszystkim zdrowym rozsądkiem. Przy zakupie mebli, nigdy nie możemy zapominać o tym, aby zapytać sprzedawcę o to, czy dany mebel posiada certyfikat, który potwierdzi jego najwyższą jakość. Oczywiście konieczna jest również wizualna ocena.
Meble, które tworzymy wyróżniają się nie tylko wyjątkowym designem. Najważniejszym aspektem, który bierzemy pod uwagę już w początkowych fazach tworzenia projektów, jest bezpieczeństwo, zdrowie i dobre samopoczucie najmłodszych użytkowników mebli, bo to dzieci są najbardziej narażone na działanie szkodliwych substancji. W ten sposób powstają ciekawe, pełne dobrego smaku meble, które przy tym są przyjazne alergikom. Jeśli chodzi o zdrowie naszych dzieci, zawsze należy stawiać na najwyższą jakość w najlepszym wydaniu proponowanym właśnie przez markę TIMOORE.

   

Zapisz się do newslettera i odbierz 3% rabatu
Zyskujesz: kod rabatowy 3% na dzisiejsze zakupy, oferty specjalne tylko dla odbiorców newslettera oraz bieżące nowości w Magiczny Pokoik
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych przez Magic Room Sp. z o.o. i przesyłanie materiałów marketingowych drogą elektroniczną.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl